HE1ANQ110J | Panasonic
Relay, 1 Form A (N/O), 110 V (DC), 6300 Ω, 30 A, 277 V (AC), monostable, HE1ANQ110J
Order No.: 34G8547
EAN: 4099889406146
MPN:
HE1ANQ110J
HE1AN-Q-DC110V
Series: HE
HE1ANQ110J Panasonic Industrial Relays
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 22 Weeks
Subject to prior sale
20 pcs.
Power relay, HE1ANQ110J, PANASONIC
Contact type 1 Form A (N/O)
switching current 30 A
Coil voltage (DC) 110 V
Coil resistance 6300 Ω
Switching Voltage (AC) 277 V