HE1ANS12J | Panasonic
Relay, 1 Form A (N/O), 12 V (DC), 75 Ω, 30 A, 277 V (AC), monostable, HE1ANS12J
Order No.: 34G8552
EAN: 4099889406191
MPN:
HE1ANS12J
HE1AN-S-DC12V
Series: HE
HE1ANS12J Panasonic Industrial Relays
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 22 Weeks
Subject to prior sale
10 pcs.
Power relay, HE1ANS12J, PANASONIC
Contact type 1 Form A (N/O)
switching current 30 A
Coil voltage (DC) 12 V
Coil resistance 75 Ω
Switching Voltage (AC) 277 V