HE1AN24ACJ | Panasonic
Relay, 1 Form A (N/O), 24 V (DC), 24 V (AC), 30 A, 277 V (AC), monostable, HE1AN24ACJ
Order No.: 34G8536
EAN: 4099889406047
MPN:
HE1AN24ACJ
HE1AN-AC24V
Series: HE
HE1AN24ACJ Panasonic Industrial Relays
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 18 Weeks
Subject to prior sale
20 pcs.
Power relay, HE1AN24ACJ, PANASONIC
Contact type 1 Form A (N/O)
switching current 30 A
Coil voltage (DC) 24 V
Coil voltage (AC) 24 V
Switching Voltage (AC) 277 V