07P-222J-50 | Fastron
Choke, radial, 2200 µH, 150 mA, 07P-222J-50
Order No.: 87D0434
MPN:
07P-222J-50
Series: 07P
07P-222J-50 Fastron Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 13 Weeks
Subject to prior sale
Pluggable Inductor, 07P-222J-50, Fastron
Product type choke
Inductance 2200 µH
DC current 150 mA
Tolerance ±5 %
DC resistance 6.5 Ω
Measuring frequency 0.252 MHz
Quality Q Q 115
Design radial
Height 11 mm