HE2ANS48J | Panasonic
Relay, 2 Form A (N/O), 48 V (DC), 1200 Ω, 25 A, 277 V (AC), monostable, HE2ANS48J
Order No.: 34G8576
EAN: 4099889406399
MPN:
HE2ANS48J
HE2AN-S-DC48V
Series: HE
HE2ANS48J Panasonic Industrial Relays
Subject to prior sale
50 pcs.
Power relay, HE2ANS48J, PANASONIC
Contact type 2 Form A (N/O)
switching current 25 A
Coil voltage (DC) 48 V
Coil resistance 1200 Ω
Switching Voltage (AC) 277 V