HE2AN24ACJ | Panasonic
Relay, 2 Form A (N/O), 24 V (AC), 25 A, 277 V (AC), monostable, HE2AN24ACJ
Order No.: 34G8565
EAN: 4099889406306
MPN:
HE2AN24ACJ
HE2AN-AC24V
Series: HE
HE2AN24ACJ Panasonic Industrial Relays
Subject to prior sale
100 pcs.
Power relay, HE2AN24ACJ, PANASONIC
Contact type 2 Form A (N/O)
switching current 25 A
Coil voltage (AC) 24 V
Switching Voltage (AC) 277 V