HE2ANS12J | Panasonic
Relay, 2 Form A (N/O), 12 V (DC), 75 Ω, 25 A, 277 V (AC), monostable, HE2ANS12J
Order No.: 34G8573
EAN: 4099889406368
MPN:
HE2ANS12J
HE2AN-S-DC12V
Series: HE
HE2ANS12J Panasonic Industrial Relays
Subject to prior sale
50 pcs.
Power relay, HE2ANS12J, PANASONIC
Contact type 2 Form A (N/O)
switching current 25 A
Coil voltage (DC) 12 V
Coil resistance 75 Ω
Switching Voltage (AC) 277 V