WST75/230/24 | WÖHRLE
Control transformer, 75 VA, 24 V, WST75/230/24
Order No.: 32K0154
EAN: 04262564592957
MPN:
WST75/230/24
Series: WST
WST75/230/24 WÖHRLE Power Transformers
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available in 3 Days: 45 pcs. - if ordered today
Total Price:
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
1 pcs.
Single-phase control transformer, WST75/230/24, WÖHRLE
Technical specifications
Filter Property Value
Output power 75 W
Primary voltage 230 V
Secondary voltage (1) 24 V