DS1-48-0006 | SCHURTER
Storage choke, radial, 0.16 mH, DS1-48-0006
Order No.: 59P9047
EAN: 4099889003918
MPN:
DS1-48-0006
Series: DS
DS1-48-0006 SCHURTER Fixed Inductors
500 pcs.
Storage choke, DS1-48-0006, SCHURTER
Product type storage choke
Inductance 0.16 mH
Tolerance ±15 %
DC resistance 12 mΩ
Design radial
Length 48 mm
Width 48 mm
Height 25 mm