DS1-48-0005 | SCHURTER
Storage choke, radial, 0.035 mH, DS1-48-0005
Order No.: 59P9046
EAN: 4099889003901
MPN:
DS1-48-0005
Series: DS
DS1-48-0005 SCHURTER Fixed Inductors
500 pcs.
Storage choke, DS1-48-0005, SCHURTER
Product type storage choke
Inductance 0.035 mH
Tolerance ±15 %
DC resistance 7 mΩ
Design radial
Length 48 mm
Width 48 mm
Height 25 mm