DS1-48-0003 | SCHURTER
Storage choke, radial, 0.3 mH, DS1-48-0003
Order No.: 59P9044
EAN: 4099889003888
MPN:
DS1-48-0003
Series: DS
DS1-48-0003 SCHURTER Fixed Inductors
500 pcs.
Storage choke, DS1-48-0003, SCHURTER
Product type storage choke
Inductance 0.3 mH
Tolerance ±15 %
DC resistance 75 mΩ
Design radial
Length 48 mm
Width 48 mm
Height 25 mm