DS1-48-0001 | SCHURTER
Storage choke, radial, 1 mH, DS1-48-0001
Order No.: 59P9042
EAN: 4099889003864
MPN:
DS1-48-0001
Series: DS
DS1-48-0001 SCHURTER Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 20 Weeks
Subject to prior sale
500 pcs.
Storage choke, DS1-48-0001, SCHURTER
Product type storage choke
Inductance 1 mH
Tolerance ±15 %
DC resistance 160 mΩ
Design radial
Length 48 mm
Width 48 mm
Height 25 mm