DLFL-0147-25D2 | SCHURTER
Linear/saturating choke, radial, 0.15 mH, 25 A, DLFL-0147-25D2
Order No.: 59P8983
EAN: 4099889003314
MPN:
DLFL-0147-25D2
Series: DLFL
DLFL-0147-25D2 SCHURTER Fixed Inductors
1 pcs.
Linear/Saturating choke, DLFL-0147-25D2, SCHURTER
Product type linear/saturating choke
Inductance 0.15 mH
DC current 25 A
DC resistance 10 mΩ
Design radial
Length 50 mm
Width 50 mm
Height 45.8 mm