DLFL-0147-12D5 | SCHURTER
Linear/saturating choke, radial, 0.5 mH, 12 A, DLFL-0147-12D5
Order No.: 59P8981
EAN: 4099889003291
MPN:
DLFL-0147-12D5
Series: DLFL
DLFL-0147-12D5 SCHURTER Fixed Inductors
1 pcs.
Linear/Saturating choke, DLFL-0147-12D5, SCHURTER
Product type linear/saturating choke
Inductance 0.5 mH
DC current 12 A
DC resistance 38 mΩ
Design radial
Length 50 mm
Width 50 mm
Height 45.8 mm