NSYCVF165M230DG | Schneider Electric
Filter fan, 230 V, 248 x 268 x 104 mm, 165 m³/h, ball bearing, Schneider Electric NSYCVF165M230DG
Order No.: 02P0477
EAN: 3606481369758
MPN:
NSYCVF165M230DG
Series: Climasys CV
NSYCVF165M230DG Schneider Electric Panel-Mount Fans
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 1 Week
Total Price:
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
1 pcs.
Fan, NSYCVF165M230DG, Schneider Electric
ClimaSys CV - CSVS SmartFan with a capacity of 165m3/h, operating at 230V and featuring an IP54 rating.
Technical specifications
Filter Property Value
Rated voltage 230 V
Width 248 mm
Height 268 mm
Depth 104 mm