AK5PC32LPH | Schneider Electric
Outgoing plug, 2p, 32 A, with line 1000 mm, (W x H x D) 18 x 46 x 38 mm, gray, AK5PC32LPH
Order No.: 01P9015
EAN: 3389110588996
MPN:
AK5PC32LPH
AK5PC32LPH Schneider Electric Accessories for Enclosures
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 1 Week
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
2 pcs.
3 pcs.
6 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Plug outlet, AK5PC32LPH, Schneider Electric
Plug outlet, Linergy HK, 2P, 32A, 1 points, cable length 1000 mm.
Technical specifications
Filter Property Value
Product type outgoing plug
Version 2p, 32 A, with line 1000 mm
Width 18 mm
Height 46 mm
Depth 38 mm