6RCC-220M-00 | Fastron
Rod core choke, 22 µH, 2 A, 6RCC-220M-00
Order No.: 74D3988
MPN:
6RCC-220M-00
Series: 6RCC
6RCC-220M-00 Fastron Fixed Inductors Image 1
6RCC-220M-00 Fastron Fixed Inductors Image 2
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available in 4 Days: 468 pcs. - if ordered today
Filter Property Value
Product type rod core choke
Inductance 22 µH
DC current 2 A
DC resistance 34 mΩ