07P/F-822J-50 | Fastron
Choke, radial, 8200 µH, 80 mA, 07P/F-822J-50
Order No.: 87D0455
MPN:
07P/F-822J-50
Series: 07P/F
07P/F-822J-50 Fastron Fixed Inductors
Subject to prior sale
Pluggable Inductor, 07P/F-822J-50, Fastron
Product type choke
Inductance 8200 µH
DC current 80 mA
Tolerance ±5 %
DC resistance 27.35 Ω
Measuring frequency 0.252 MHz
Quality Q Q 100
Design radial
Height 10.5 mm