07P/F-222K-51 | Fastron
Choke, radial, 2200 µH, 150 mA, 07P/F-222K-51
Order No.: 87D0470
MPN:
07P/F-222K-51
Series: 07P/F
07P/F-222K-51 Fastron Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 12 Weeks
Subject to prior sale
Pluggable Inductor, 07P/F-222K-51, Fastron
Pluggable Inductor with cap
Product type choke
Inductance 2200 µH
DC current 150 mA
Tolerance ±10 %
DC resistance 6.5 Ω
Measuring frequency 0.252 MHz
Quality Q Q 115
Design radial
Height 10.5 mm