84166200.HMT1 | Bopla
Aluminum enclosure kit, (L x W x H) 169 x 200 x 52 mm, black, IP65, 84166200.HMT1
Order No.: 62H1825
EAN: 4058545324491
MPN:
84166200.HMT1
Series: Alubos
84166200.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 1
84166200.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 2
84166200.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 3
1 pcs.
5 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Enclosure, 84166200.HMT1, Bopla
Enclosure, horizontally-divided, 169 x 200 x 52 aluminium black.
Material aluminum
Length 169 mm
Width 200 mm
Height 52 mm