84136150.HMT1 | Bopla
Aluminum enclosure kit, (L x W x H) 138 x 150 x 34 mm, black, IP65, 84136150.HMT1
Order No.: 62H1821
EAN: 4058545324378
MPN:
84136150.HMT1
Series: Alubos
84136150.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 1
84136150.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 2
84136150.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 3
1 pcs.
5 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Enclosure, 84136150.HMT1, Bopla
Enclosure, horizontally-divided, 138 x 150 x 34 aluminium black.
Material aluminum
Length 138 mm
Width 150 mm
Height 34 mm