84166100.HMT1 | Bopla
Aluminum enclosure kit, (L x W x H) 169 x 100 x 52 mm, black, IP65, 84166100.HMT1
Order No.: 62H1823
EAN: 4058545324477
MPN:
84166100.HMT1
Series: Alubos
84166100.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 1
84166100.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 2
84166100.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 3
1 pcs.
5 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Enclosure, 84166100.HMT1, Bopla
Enclosure, horizontally-divided, 169 x 100 x 52 aluminium black.
Material aluminum
Length 169 mm
Width 100 mm
Height 52 mm