84166150.HMT1 | Bopla
Aluminum enclosure kit, (L x W x H) 169 x 150 x 52 mm, black, IP65, 84166150.HMT1
Order No.: 62H1824
EAN: 4058545324484
MPN:
84166150.HMT1
Series: Alubos
84166150.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 1
84166150.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 2
84166150.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 3
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: On Request
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
5 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Enclosure, 84166150.HMT1, Bopla
Enclosure, horizontally-divided, 169 x 150 x 52 aluminium black.
Technical specifications
Filter Property Value
Material aluminum
Length 169 mm
Width 150 mm
Height 52 mm