84106200.HMT1 | Bopla
Aluminum enclosure kit, (L x W x H) 106 x 200 x 32 mm, black, IP65, 84106200.HMT1
Order No.: 62H1820
EAN: 4058545324347
MPN:
84106200.HMT1
Series: Alubos
84106200.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 1
84106200.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 2
84106200.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 3
Subject to prior sale
Enclosure, 84106200.HMT1, Bopla
Enclosure, horizontally-divided, 106 x 200 x 32 aluminium black.
Material aluminum
Length 106 mm
Width 200 mm
Height 32 mm