WST75/400/230 | WÖHRLE
Control transformer, 75 VA, 230 V, WST75/400/230
Order No.: 32K0170
EAN: 04262564592995
MPN:
WST75/400/230
Series: WST
WST75/400/230 WÖHRLE Power Transformers
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available in 3 Days: 10 pcs. - if ordered today
Total Price:
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
1 pcs.
Single-phase control transformer, WST75/400/230, WÖHRLE
Technical specifications
Filter Property Value
Output power 75 W
Primary voltage 400 V
Secondary voltage (1) 230 V