DS1-30-0004 | SCHURTER
Storage choke, radial, 0.1 mH, DS1-30-0004
Order No.: 59P9037
EAN: 4099889003819
MPN:
DS1-30-0004
Series: DS
DS1-30-0004 SCHURTER Fixed Inductors
1 pcs.
Storage choke, DS1-30-0004, SCHURTER
Product type storage choke
Inductance 0.1 mH
Tolerance ±15 %
DC resistance 36 mΩ
Design radial
Length 30 mm
Width 30 mm
Height 15 mm