DS1-30-0003 | SCHURTER
Storage choke, radial, 0.15 mH, DS1-30-0003
Order No.: 59P9036
EAN: 4099889003802
MPN:
DS1-30-0003
Series: DS
DS1-30-0003 SCHURTER Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 26 Weeks
Subject to prior sale
1 pcs.
Storage choke, DS1-30-0003, SCHURTER
Product type storage choke
Inductance 0.15 mH
Tolerance ±15 %
DC resistance 55 mΩ
Design radial
Length 30 mm
Width 30 mm
Height 15 mm