DS1-30-0001 | SCHURTER
Storage choke, radial, 0.5 mH, DS1-30-0001
Order No.: 59P9034
EAN: 4099889003789
MPN:
DS1-30-0001
Series: DS
DS1-30-0001 SCHURTER Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 26 Weeks
Subject to prior sale
1 pcs.
Storage choke, DS1-30-0001, SCHURTER
Product type storage choke
Inductance 0.5 mH
Tolerance ±15 %
DC resistance 200 mΩ
Design radial
Length 30 mm
Width 30 mm
Height 15 mm