DKFP-B21B-D439 | SCHURTER
Suppressor choke, 39 mH, 0.4 A, DKFP-B21B-D439
Order No.: 59P8859
EAN: 4099889002249
MPN:
DKFP-B21B-D439
Series: DKFP
DKFP-B21B-D439 SCHURTER Fixed Inductors
1 pcs.
Fixed inductor, DKFP-B21B-D439, SCHURTER
Product type suppressor choke
Inductance 39 mH
DC current 0.4 A
Tolerance -30/+50 %
DC resistance 1.286 Ω
Length 19 mm
Width 13 mm
Height 21 mm