DKFP-B21B-1N3L | SCHURTER
Suppressor choke, 3.3 mH, 1.5 A, DKFP-B21B-1N3L
Order No.: 59P8858
EAN: 4099889002232
MPN:
DKFP-B21B-1N3L
Series: DKFP
DKFP-B21B-1N3L SCHURTER Fixed Inductors
1 pcs.
Fixed inductor, DKFP-B21B-1N3L, SCHURTER
Product type suppressor choke
Inductance 3.3 mH
DC current 1.5 A
Tolerance -30/+50 %
DC resistance 122 mΩ
Length 19 mm
Width 13 mm
Height 21 mm