TLC/10A-331M-00 | Fastron
Choke, radial, 330 µH, TLC/10A-331M-00
Order No.: 87D0789
MPN:
TLC/10A-331M-00
Series: TLC/10A
TLC/10A-331M-00 Fastron Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 22 Weeks
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
5 pcs.
10 pcs.
25 pcs.
50 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Toroid Line Choke, TLC/10A-331M-00, Fastron
Toroid Line Choke, Core Material: Iron Dust
Technical specifications
Filter Property Value
Product type choke
Version toroidal core
Inductance 330 µH
Tolerance ±20 %
DC resistance 50 mΩ
Design radial
Width 32 mm