TLC/10A-680M-00 | Fastron
Choke, radial, 68 µH, TLC/10A-680M-00
Order No.: 87D0788
MPN:
TLC/10A-680M-00
Series: TLC/10A
TLC/10A-680M-00 Fastron Fixed Inductors
1 pcs.
5 pcs.
10 pcs.
25 pcs.
50 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Toroid Line Choke, TLC/10A-680M-00, Fastron
Toroid Line Choke, Core Material: Iron Dust
Version toroidal core
Inductance 68 µH
Tolerance ±20 %
DC resistance 15.5 mΩ
Design radial
Width 23 mm