77A-682M-01 | Fastron
Suppressor choke, axial, 6800 µH, 0.35 A, 77A-682M-01
Order No.: 87D0879
MPN:
77A-682M-01
Series: 77A
77A-682M-01 Fastron Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 12 Weeks
Subject to prior sale
Interference suppression coil, 77A-682M-01, Fastron
Suppression Coil, Single layer Model with Insulation Foil is suitable for Application in “Power Line”, rated voltage 230V AC.
Product type suppressor choke
Inductance 6800 µH
DC current 0.35 A
Tolerance ±20 %
DC resistance 9.6 Ω
Design axial
Length 26 mm