77A-681M-01 | Fastron
Suppressor choke, axial, 680 µH, 1 A, 77A-681M-01
Order No.: 87D0881
MPN:
77A-681M-01
Series: 77A
77A-681M-01 Fastron Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available in 4 Days: 2 pcs. - if ordered today
Subject to prior sale
Interference suppression coil, 77A-681M-01, Fastron
Suppression Coil, Single layer Model with Insulation Foil is suitable for Application in “Power Line”, rated voltage 230V AC.
Product type suppressor choke
Inductance 680 µH
DC current 1 A
Tolerance ±20 %
DC resistance 1.2 Ω
Design axial
Length 26 mm