77A-680M-01 | Fastron
Suppressor choke, axial, 68 µH, 3 A, 77A-680M-01
Order No.: 87D0882
MPN:
77A-680M-01
Series: 77A
77A-680M-01 Fastron Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available in 4 Days: 27 pcs. - if ordered today
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
100 pcs.
500 pcs.
1000 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Interference suppression coil, 77A-680M-01, Fastron
Suppression Coil, Single layer Model with Insulation Foil is suitable for Application in “Power Line”, rated voltage 230V AC.
Technical specifications
Filter Property Value
Product type suppressor choke
Inductance 68 µH
DC current 3 A
Tolerance ±20 %
DC resistance 0.12 Ω
Design axial
Length 26 mm