84316150.HMT1 | Bopla
Aluminum enclosure kit, (L x W x H) 169 x 150 x 52 mm, black, IP65, 84316150.HMT1
Order No.: 62H1834
EAN: 4058545374939
MPN:
84316150.HMT1
Series: Alubos
84316150.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 1
84316150.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 2
84316150.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 3
Subject to prior sale
Enclosure, 84316150.HMT1, Bopla
Material aluminum
Length 169 mm
Width 150 mm
Height 52 mm