84313200.HMT1 | Bopla
Aluminum enclosure kit, (L x W x H) 138 x 200 x 34 mm, black, IP65, 84313200.HMT1
Order No.: 62H1833
EAN: 4058545374922
MPN:
84313200.HMT1
Series: Alubos
84313200.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 1
84313200.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 2
Subject to prior sale
Enclosure, 84313200.HMT1, Bopla
Material aluminum
Length 138 mm
Width 200 mm
Height 34 mm