84316200.HMT1 | Bopla
Aluminum enclosure kit, (L x W x H) 169 x 200 x 52 mm, black, IP65, 84316200.HMT1
Order No.: 62H1835
EAN: 4058545374946
MPN:
84316200.HMT1
Series: Alubos
84316200.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 1
84316200.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 2
Subject to prior sale
Enclosure, 84316200.HMT1, Bopla
Material aluminum
Length 169 mm
Width 200 mm
Height 52 mm