84306100.HMT1 | Bopla
Aluminum enclosure kit, (L x W x H) 57 x 100 x 32 mm, black, IP65, 84306100.HMT1
Order No.: 62H1826
EAN: 4058545374847
MPN:
84306100.HMT1
Series: Alubos
84306100.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 1
84306100.HMT1 Bopla General Purpose Enclosures Image 2
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: On Request
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
5 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Enclosure, 84306100.HMT1, Bopla
Enclosure profile divided horizontally with wall brackets.
Technical specifications
Filter Property Value
Material aluminum
Length 57 mm
Width 100 mm
Height 32 mm