B82144A2223K000 | TDK (EPCOS)
RF choke, axial, 22 µH, 1.1 A, B82144A2223K000
Order No.: 74D5808
EAN: 4099889013689
MPN:
B82144A2223K000
B82144A2223K
Series: LBC
B82144A2223K000 TDK (EPCOS) Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available: 1,307 pcs.
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
250 pcs.
1000 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
RF choke, B82144A2223K000, EPCOS
Product type RF choke
Inductance 22 µH
DC current 1.1 A
Tolerance ±10 %
DC resistance 350 mΩ
Measuring frequency 100 kHz
Quality Q Q 50
Design axial
Length 12 mm