B82144A2472K000 | TDK (EPCOS)
RF choke, axial, 4.7 µH, 1.6 A, B82144A2472K000
Order No.: 74D5804
EAN: 4099889013665
MPN:
B82144A2472K000
B82144A2472K
Series: LBC
B82144A2472K000 TDK (EPCOS) Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 1,001 Weeks
Subject to prior sale
3000 pcs.
RF choke, B82144A2472K000, EPCOS
Product type RF choke
Inductance 4.7 µH
DC current 1.6 A
Tolerance ±10 %
DC resistance 160 mΩ
Measuring frequency 100 kHz
Quality Q Q 40
Design axial
Length 12 mm