B78108S1473J000 | TDK (EPCOS)
RF choke, axial, 47 µH, 450 mA, B78108S1473J000
Order No.: 74D5690
EAN: 4099889013474
MPN:
B78108S1473J000
B78108S1473J
Series: B78108S
B78108S1473J000 TDK (EPCOS) Fixed Inductors
Image may differ
Available: 326 pcs.
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
250 pcs.
1000 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
RF choke, B78108S1473J000, EPCOS
Product type RF choke
Inductance 47 µH
DC current 450 mA
Tolerance ±5 %
DC resistance 1.1 Ω
Measuring frequency 100 kHz
Quality Q Q 45
Design axial
Length 9.2 mm