B78108S1683J000 | TDK (EPCOS)
RF choke, axial, 68 µH, 410 mA, B78108S1683J000
Order No.: 74D5694
EAN: 4099889013481
MPN:
B78108S1683J000
B78108S1683J
Series: B78108S
B78108S1683J000 TDK (EPCOS) Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available: 660 pcs.
Price per unit*
20 pcs.
100 pcs.
500 pcs.
2000 pcs.
4000 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
RF choke, B78108S1683J000, EPCOS
Product type RF choke
Inductance 68 µH
DC current 410 mA
Tolerance ±5 %
DC resistance 1.35 Ω
Measuring frequency 100 kHz
Quality Q Q 40
Design axial
Length 9.2 mm