4AM3242-4TN00-0EA0 | Siemens
Transformer, 63 VA, 230 V/218 V, 85 %, 4AM3242-4TN00-0EA0
Order No.: 80P9465
EAN: 4001869901329
MPN:
4AM3242-4TN00-0EA0
4AM32424TN000EA0
4AM3242-4TN00-0EA0 Siemens Power Transformers
Filter Property Value
Output power 63 W
Primary voltage 242 V
Secondary voltage (1) 230 V
Secondary voltage (2) 218 V
efficiency 85 %
Length 90 mm
Width 86 mm
Height 98 mm