4AM3242-4TJ10-0FA0 | Siemens
Transformer, 63 VA, 230 V/218 V, 85 %, 4AM3242-4TJ10-0FA0
Order No.: 80P9464
EAN: 4001869900926
MPN:
4AM3242-4TJ10-0FA0
4AM32424TJ100FA0
4AM3242-4TJ10-0FA0 Siemens Power Transformers
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: On Request
Total Price:
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
1 pcs.
Technical specifications
Filter Property Value
Output power 63 W
Primary voltage 242 V
Secondary voltage (1) 230 V
Secondary voltage (2) 218 V
efficiency 85 %
Length 90 mm
Width 86 mm
Height 98 mm