DS1-175-0005 | SCHURTER
Storage choke, radial, 0.035 mH, DS1-175-0005
Order No.: 59P9025
EAN: 4099889003703
MPN:
DS1-175-0005
Series: DS
DS1-175-0005 SCHURTER Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 26 Weeks
Total Price:
Price list
Quantity
Price per unit*
1 pcs.
10 pcs.
50 pcs.
100 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Storage choke, DS1-175-0005, SCHURTER
Product type storage choke
Inductance 0.035 mH
Tolerance ±15 %
DC resistance 26 mΩ
Design radial
Length 17.5 mm
Width 16.5 mm
Height 10.5 mm