DS1-175-0004 | SCHURTER
Storage choke, radial, 0.1 mH, DS1-175-0004
Order No.: 59P9024
EAN: 4099889003697
MPN:
DS1-175-0004
Series: DS
DS1-175-0004 SCHURTER Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 26 Weeks
Subject to prior sale
Storage choke, DS1-175-0004, SCHURTER
Product type storage choke
Inductance 0.1 mH
Tolerance ±15 %
DC resistance 80 mΩ
Design radial
Length 17.5 mm
Width 16.5 mm
Height 10.5 mm