DS1-175-0003 | SCHURTER
Storage choke, radial, 0.2 mH, DS1-175-0003
Order No.: 59P9023
EAN: 4099889003680
MPN:
DS1-175-0003
Series: DS
DS1-175-0003 SCHURTER Fixed Inductors
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Standard delivery time from the manufacturer is: 16 Weeks
Subject to prior sale
Storage choke, DS1-175-0003, SCHURTER
Product type storage choke
Inductance 0.2 mH
Tolerance ±15 %
DC resistance 180 mΩ
Design radial
Length 17.5 mm
Width 16.5 mm
Height 10.5 mm