NSYCVF85M230PF | Schneider Electric
Fan, 230 V, 150 x 170 x 62 mm, 85 m³/h, 49 dB, ball bearing, Schneider Electric NSYCVF85M230PF
Order No.: 04P0407
EAN: 3606480151200
MPN:
NSYCVF85M230PF
Series: Climasys CV
NSYCVF85M230PF Schneider Electric Panel-Mount Fans
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available: 2 pcs.
Total Price:
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
1 pcs.
Fan, NSYCVF85M230PF, Schneider Electric
ClimaSys forced ventilation system, rated IP54, with a capacity of 85m³/h, operates at 230V and includes an outlet grille and G2 filter.
Technical specifications
Filter Property Value
Rated voltage 230 V
Width 150 mm
Height 170 mm
Depth 62 mm