1457U2801 | Hammond
Aluminum enclosure, (L x W x H) 280 x 191 x 68 mm, transparent, IP65, 1457U2801
Order No.: 61H4210
MPN:
1457U2801
Series: 1457 IP
1457U2801 Hammond General Purpose Enclosures
Image may differ
NCNR (non cancelable / non returnable)
Available in 7 Days: 25 pcs. - if ordered today
5 pcs.
10 pcs.
*incl. VAT plus shipping costs
Subject to prior sale
Watertight Extruded Enclosure, 1457U2801, Hammond
Watertight Extruded Enclosure, 280x191x68 mm, Clear.
Material aluminum
Length 280 mm
Width 191 mm
Height 68 mm